Szal pleciony, lekko szalony ;)

Czasem siedzą rzeczy w głowie, jakieś plany, jakieś pomysły... i czekają... Czekają na swój czas. Macie tak czasem? Coś tam kwitnie w głowie, czasem się przyśni, ale czasu na realizację brakuje. Albo trzeba zrobić coś innego, coś pilniejszego, na już, na wczoraj. Albo w natłoku innych obowiązków po prostu o tym zapominamy... I chowa się ten pomysł w jakieś szufladzie w naszej głowie.. i czeka. Ja tak mam często.
Tak było i tym razem. Zaplanowałam sobie szal.. taki ażurowy, pleciony z długimi dredami zakończonymi kwiatami. Tak, początkowo miały być małe kwiatuszki, podobne jak w czapach z warkoczami. I te dredy miałam już nawet gotowe. Jakieś dwa lata temu ;) Może trzy... ten czas tak szybko płynie... I leżały sobie grzecznie w pudełku podpisanym "do skończenia".
I tak leżałyby sobie dalej, gdyby nie to, że szukałam czegoś w swoich pracownianych pudłach. Tym razem jednak, nie odłożyłam ich z powrotem, tak jak to miało miejsce przez te ostatnie lata. Tym razem nie mogłam się pohamować ;)
Oczywiście, jak to często bywa, pierwotna koncepcja uległa modyfikacjom, ale na ten moment, na ten czas - ten szal miał wyglądać właśnie tak.

Jak zawsze, jeśli idzie o szale, wykonałam go z wełny merynosów australijskich, aby był miękki, gładki i przyjemny w dotyku. Na kwiatkach - listkach dodałam także surowy jedwab.

Pomimo aury za oknem - słonecznego dnia :)


Komentarze

 1. Jest przepiękny! Noszę go z dumą! Jest w nim Twoja dobra energia. Pozdrawiam serdecznie! E.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mi bardzo miło :D Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 2. Przepiękny! Cudowne kolory i fantastyczna forma! Bajeczny projekt!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz